*فرم درخواست توسط مسافريني كه پس از پرداخت وجه به دلايل مختلف از كشور خارج نشده اند و قصد استفاده از پرداختي مذكور را براي سفرهاي آتي ندارند،تكميل گردد.

اطلاعات هویتی مسافر درخواست کننده استرداد

شماره ملی:*
تاریخ تولد:*
نام :* نام خانوادگی:*
**مسافر گرامي در درج نام و نام خانوادگي منطبق با مشخصات درج شده در حساب بانكي خود دقت نماييد در صورت تناقض اطلاعات امكان واريز وجه توسط بانك ملي وجود ندارد.
شماره تلفن ثابت:*
پیش شماره:*
شماره تلفن همراه:*
کد پستی(ده رقمی):
**مسافر گرامی، در درج شماره تلفن همراه خود دقت نماييد تمامی تغییرات در مراحل روند استرداد وجه خروج از کشور به صورت پیامک به این شماره ارسال خواهد گردید.
ادرس:
   


اطلاعات قبض پرداختی

*مسافر گرامي پس از درج دقيق اطلاعات قبض و تاريخ واريز لطفا بر روي دكمه "جستجو قبض" كليك نماييد. در صورتي كه اطلاعات قبض واريزي در سامانه ارزش افزوده يافت شود ركورد اطلاعاتي مورد نظر در  زير دكمه نمايش داده مي شود در غير اينصورت امكان ادامه ثبت درخواست وجود ندارد.
شماره پیگیری/مرجع:*
تاریخ پرداخت:*مشخصات  حساب شخصی مسافر درخواست کننده استرداد
**مسافر گرامی ترجیحاً برای تسریع در فرآیند استرداد واریز مبلغ پرداختی شماره شبا حساب بانک ملی اعلام نماييد.

مسافر گرامی ، دقت فرمایید وجه مسترد شده تنها به حساب شخصی مسافری که درخواست استرداد داده است ، واریز می گردد لذا از ارائه شماره شبا حساب سایر افراد جدا خودداری فرمایید. در غير اين صورت واريز وجه انجام نمي گردد.

شماره شبا حساب:*
شماره ملی صاحب حساب:*
   


مسافر گرامی لطفا دقت نمایید : در صورت ثبت درخواست استرداد بلافاصله قبض وجه خروج از کشور شما از سوی پلیس ناجا غیر فعال گردیده و امکان استفاده ازقبض مذکور برای سفر های آتی وجود ندارد. لذا در صورت اطمینان و با آگاهی از این امر درخواست خود را ثبت نمایید.